Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt okrągły fi 1050mm

Trwały okrągły ruszt o średnicy 105cm do kolumny parnikowej

Ruszt okrągły o średnicy 105cm do pieców i kotłów. Ruszt jest odlany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego przystosowanego do długotrwałej pracy w wysokiej temperaturze. Ruszt jest bardzo masywny (ok. 265kg) dzięki czemu ma dużą pojemność cieplną zapobiegającą miejscowemu przegrzewaniu żeliwa (miejsca o wyższej temperaturze przekazują ciepło do całej objętości rusztu). Ruszt składa się z 4 części dzięki czemu jest łatwy w montażu. Ruszty stosuje się w piecach i kotłach parowych, kolumnach parnikowych i suszarniach zbóż.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt okrągły fi 500mm

Żeliwny okrągły ruszt do pieca o średnicy 50cm

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy fi 500mm do pieców, kotłów i kóz jest wykonany z grubego i masywnego żeliwa modyfikowanego o podwyższonej wytrzymałości na pracę w wysokiej temperaturze. Ruszt jest dzielony na dwie połówki dlatego można go łatwo montować przez właz/drzwiczki pieca lub kotła. Dzięki temu, że ruszt jest bardzo masywny (ok. 38kg) utrudnione jest jego przegrzewanie- ciepło z najbardziej nagrzanych elementów przekazywane jest do całej objętości ruszta.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt okrągły fi 300mm

Żeliwny ruszt okrągły fi 300mm do pieca

Okrągły żeliwny ruszt o średnicy 30cm pasuje do kominków i pieców wolnostojących. Ruszt jest wykonany z grubego i wytrzymałego żeliwa. Ruszt składa się z dwóch części, jego waga to ok. 11kg. Dzięki masywnej budowie i wykonaniu z odpornego na temperaturę żeliwa modyfikowanego ruszt może pracować przez wiele lat.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt okrągły fi 370mm

Ruszt okrągły fi 37cm

Żeliwne ruszta okrągłe o średnicy 37cm są bardzo trwałe ze względu na masywną budowę oraz wykonanie z żeliwa modyfikowanego, które zwiększa wytrzymałość ruszt na pracę w wysokiej temperaturze ponad możliwości ruszt odlanych ze zwykłego żeliwa szarego. Waga ruszt to ok. 14kg.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt okrągły fi 760mm

Żeliwne ruszty okrągłe fi 760mm do kolumny parowej

Żeliwny ruszt o średnicy 76cm do pieców i kotłów. Ruszt składa się z 4 części, aby można go było montować przez drzwiczki pieca. Waga ruszta to ok. 120kg. Ruszt jest wykonany z grubego i trwałego żeliwa przystosowanego do pracy w wysokiej temperaturze. Ruszt pasuje również do kolumn parnikowych i kotłów parowych.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt okrągły fi 960mm

Żeliwne ruszta okrągłe fi 960mm do kolumny parnikowej

Ruszt okrągły o średnicy 96cm. Ruszt składa się z 5 części, dzięki czemu możliwy jest montaż przez właz pieca/kotła. Ruszt jest masywny (200kg) oraz wykonany z żeliwa modyfikowanego dzięki czemu jest bardzo trwały i wytrzymały. Ruszt pasuje do pieców parowych i kotłów parnikowych.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>