Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy 30cm do pieca

Żeliwny ruszt okrągły fi 300mm do pieca
Ruszta o średnicy 30cm do pieca

Okrągły żeliwny ruszt o średnicy 30cm pasuje do kominków i pieców wolnostojących. Ruszt jest wykonany z grubego i wytrzymałego żeliwa. Ruszt składa się z dwóch części, jego waga to ok. 11kg. Dzięki masywnej budowie i wykonaniu z odpornego na temperaturę żeliwa modyfikowanego ruszt może pracować przez wiele lat.

Ruszt okrągły żeliwny 30cm do pieca – producent

Okrągłe ruszto piecowe fi 300mm

Okrągłe ruszto piecowe o średnicy 300mm wykonane z żeliwa modyfikowanego (dużo trwalsze niż żeliwo szare). Ruszto jest bardzo trwałe ze względu na masywną budowę.

Żeliwny okrągły ruszt do pieca fi 30cm

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA jest producentem żeliwnych okrągłych ruszt do pieca o średnicy 30cm. Ruszt jest bardzo trwały ze względu na masywną budowę i wytrzymałe żeliwo.

Ruszt okrągły o średnicy 30cm

Ruszt okrągły o średnicy 30cm składa się z dwóch połówek. Ruszt jest wykonany z bardzo wytrzymałego żeliwa modyfikowanego. Waga rusztu to ok. 11kg.

 

Zobacz pozostałe rozmiary rusztów okrągłych produkowanych w odlewni: Żeliwne ruszty okrągłe do pieca

  Formularz zamówienia

  Do końca 2021 roku nie prowadzimy sprzedaży towaru na rzecz osób fizycznych i Rolników ryczałtowych. Towar możemy wysłać na dowolny adres (równiez osoby fizycznej), ale musimy wystawić fakturę z NIP'em "na firmę".

  Dane do wysyłki:

   
   

  Dane do faktury: