Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt kominkowy 48 x 36 cm

Żeliwny ruszt kominkowy 48 x 36 cm - producent

Ruszt do kominka jest wykonany z wytrzymałego i grubego żeliwa. Posiada on ramkę okalającą z trzech stron palenisko, zapobiegającą zsuwaniu szczap drewna. Ruszt stoi na 4 nóżkach ułatwiających przepływ powietrza do podsycania spalania oraz czyszczenie popiołu spod paleniska. Nóżki są przykręcane na śruby, więc w razie potrzeby mogą być zdemontowane. Ruszt można stosować we wkładach kominkowych, grillach lub wędzarniach.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt tabliczkowy 305 x 190mm

Żeliwny ruszt płytkowy 305 x 190mm

Żeliwny ruszt tabliczkowy o wymiarach 305 x 190mm do pieców centralnego ogrzewania, pieców wolnostojących, kuchni węglowych lub kominków. Ruszty są produkowane z wysokiej jakości żeliwa szarego. Żeliwo jest najlepszym materiałem na ruszty piecowe, gdyż prawidłowo eksploatowane nie krzywą się (w przeciwieństwie do stali) oraz nie kruszą się (w przeciwieństwie do ceramiki). Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje ruszty tabliczkowe o szerokiej gamie wymiarów i kształtów.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt tabliczkowy 305 x 145mm

Żeliwny ruszt płytkowy 305 x 145mm

Żeliwny ruszt tabliczkowy (nazywany również rusztem płytowym lub belkowym zespolonym) o długości (głębokości) 305mm i szerokości 145mm jest stosowany w piecach CO (centralnego ogrzewania), kuchniach węglowych, piecach wolnostojących, kominkach i piecykach grzewczych. Ruszt jest odlany z trwałego i wytrzymałego żeliwa. Ruszty stosuje się w piecach opalanych węglem, drzewem lub brykietem. Odlewnia CABAN-ODLEWNIA jest producentem rusztów tabliczkowych.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt tabliczkowy 220 x 205mm

Ruszt tabliczkowy 220 x 205 do pieca - producent

Żeliwny ruszt tabliczkowy o wymiarach 220 x 205mm do pieca lub kotła. Ruszt jest wykonany z dobrej jakości żeliwa. Ruszty tabliczkowe są stosowane w kuchniach węglowych, kozach, piecach wolnostojących i piecach centralnego ogrzewania o mocy 10-20kW, opalanych węglem, drewnem lub brykietem.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>