Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt tabliczkowy 305 x 190mm

Żeliwny ruszt płytkowy 305 x 190mm

Żeliwny ruszt tabliczkowy o wymiarach 305 x 190mm do pieców centralnego ogrzewania, pieców wolnostojących, kuchni węglowych lub kominków. Ruszty są produkowane z wysokiej jakości żeliwa szarego. Żeliwo jest najlepszym materiałem na ruszty piecowe, gdyż prawidłowo eksploatowane nie krzywą się (w przeciwieństwie do stali) oraz nie kruszą się (w przeciwieństwie do ceramiki). Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje ruszty tabliczkowe o szerokiej gamie wymiarów i kształtów.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt tabliczkowy 305 x 145mm

Żeliwny ruszt płytkowy 305 x 145mm

Żeliwny ruszt tabliczkowy (nazywany również rusztem płytowym lub belkowym zespolonym) o długości (głębokości) 305mm i szerokości 145mm jest stosowany w piecach CO (centralnego ogrzewania), kuchniach węglowych, piecach wolnostojących, kominkach i piecykach grzewczych. Ruszt jest odlany z trwałego i wytrzymałego żeliwa. Ruszty stosuje się w piecach opalanych węglem, drzewem lub brykietem. Odlewnia CABAN-ODLEWNIA jest producentem rusztów tabliczkowych.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwny ruszt tabliczkowy 220 x 205mm

Ruszt tabliczkowy 220 x 205 do pieca - producent

Żeliwny ruszt tabliczkowy o wymiarach 220 x 205mm do pieca lub kotła. Ruszt jest wykonany z dobrej jakości żeliwa. Ruszty tabliczkowe są stosowane w kuchniach węglowych, kozach, piecach wolnostojących i piecach centralnego ogrzewania o mocy 10-20kW, opalanych węglem, drewnem lub brykietem.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>