Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny deflektor 400x600mm

Żeliwny deflektor 400x600mm do pieca przemysłowego

Masywny żeliwny deflektor o wymiarach 400x600mm i wadze ok. 70kg. Deflektor ma dwa stałe zawiesia oraz jedno odkręcane na czas montażu w piecu. Deflektor jest bardzo trwały ze względu na wykonanie z wytrzymałego i masywnego żeliwa przystosowanego do pracy w ciężkich warunkach panujących w komorze spalania kotła. Deflektor stosuję się m.in. w kotłach KMR produkcji FAKO Rumia.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 430mm

Żeliwny deflektor o średnicy 43cm do pieca dużej mocy

Żeliwny deflektor o średnicy 430mm jest montowany w piecach i kotłach dużych mocy. Deflektor jest odlany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego cechującego się podwyższoną wytrzymałością na pracę w wysokiej temperaturze. W odróżnieniu od większości dostępnych na rynku deflektorów do pieców przemysłowych deflektor fi 43cm wykonany w odlewni CABAN-ODLEWNIA posiada promień czoła skierowany w drugą stronę – dzięki takiej budowie przy powierzchni deflektora powstaje poduszka powietrzna mająca chronić przed bezpośrednim kontaktem płomieni z jego powierzchnią. Waga deflektora to ok. 34kg. Deflektor posiada ucho z otworem na hak do podwieszania nad paleniskiem pieca.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 350mm

Żeliwny deflektor fi 35cm do pieca

Deflektor o średnicy 35cm jest wykonany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze. Deflektory nazywane są również rozbijaczami płomieni. Deflektory żeliwne stosuje się w piecach i kotłach z automatycznym podajnikiem paliwa. Deflektor jest wykonany z masywnego żeliwa- jego waga to ok. 24kg. Deflektor pasuje do pieców o zakresie mocy 100-200kW.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 220mm z hakiem T-kształtnym

Rozbijacz płomieni 22cm z hakiem do pieca na ekogroszek

Deflektor żeliwny o średnicy 22cm z hakiem (zawiesiem) T-kształtnym do pieca lub kotła z automatycznym podajnikiem na miał, ekogroszek lub pelet. Deflektor pasuje do pieców o mocy: 15kW, 20kW, 25kW, 30kW. Deflektor jest wykonany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego. Deflektor żeliwny posiada otwór z gwintem M12 w który wkręca się hak/zawiesie.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 220mm z hakiem S-kształtnym

Deflektor 22cm do kotła 15-25kW

Deflektor żeliwny o średnicy 22cm z hakiem (zawiesiem) S-kształtnym do pieca lub kotła z automatycznym podajnikiem na miał, ekogroszek lub pelet. Deflektor pasuje do pieców o zakresie mocy 15-30kW. Deflektor jest wykonany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego. Deflektor żeliwny posiada otwór z gwintem M12 w który wkręca się hak/zawiesie.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 165mm z hakiem T-kształtnym

deflektor fi 165mm z hakiem T-kształtnym

Promiennik do pieca o średnicy 165mm z hakiem T-kształtnym. Hak jest wkręcany w promiennik na gwint M12. Promiennik jest bardzo wytrzymały dzięki zwartej budowie, dużej masie oraz wykonaniu z żeliwa modyfikowanego przystosowanego do pracy w wysokiej temperaturze.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 165mm z hakiem S-kształtnym

Deflektor fi 165mm z hakiem S-kształtnym

Rozbijacz płomieni do pieca o średnicy 165mm z hakiem S-kształtnym. Hak jest wkręcany w rozbijacz na gwint M12. Rozbijacz płomieni jest bardzo wytrzymały dzięki zwartej budowie, dużej masie oraz wykonaniu z żeliwa modyfikowanego przystosowanego do pracy w wysokiej temperaturze.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 165mm z hakiem C-kształtnym

Deflektor fi 165mm z hakiem C-kształtnym

Deflektor żeliwny o średnicy 165mm z hakiem C-kształtnym. Hak jest wkręcany w deflektor na gwint M12. Deflektor jest bardzo wytrzymały dzięki zwartej budowie, dużej masie oraz wykonaniu z żeliwa modyfikowanego przystosowanego do pracy w wysokiej temperaturze.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwny deflektor piecowy fi 250mm

Deflektor fi 25cm

Deflektor żeliwny o średnicy fi 250mm. Waga deflektora to ok. 7,5kg. Deflektory piecowe są wykonane z żeliwa modyfikowanego o podwyższonej wytrzymałości na pracę w wysokiej temperaturze. Duża masa deflektora pozwala na dobry transfer energii cieplnej z najbardziej rozgrzanych rejonów do jego całej objętości.

<< Czytaj dalej >>