Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Wał żeliwny fi 20mm

Wałek żeliwny fi 20mm - producent

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA produkuje wałki i pręty żeliwne o średnicy 20mm. Wałki są odlane z wytrzymałego i dobrze obrabialnego żeliwa szarego. Odlewane wałki standardowo mają długość ok. 55cm. Pręty mogą być obrabiane dowolną metodą: toczenie, frezowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie. Z prętów wykonuje się tuleje, drobne części do maszyn, docieraki do otworów lub elementy modelarskie.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwne pręty o przekroju kwadratowym

Pręt żeliwny o przekroju kwadratowym

Odlewnia ma możliwość wykonywania prętów żeliwnych o przekroju kwadratowym. W zależności od zapotrzebowania możemy wykonać pręty, których wymiary przekroju poprzecznego wahają się w przedziale 40-200mm oraz długości do 500mm. Pręty są odlane z dobrze obrabialnego żeliwa szarego.

<< Czytaj dalej >>

Wał żeliwny fi 158mm

Wałek żeliwny fi 158mm

Wałek o średnicy 158mm jest odlany z żeliwa szarego GG-20 (według normy niemieckiej DIN), EN-GJL-200 (według normy europejskiej EN), ZL-200 (według starej normy polskiej). Żeliwo szare jest dobrze obrabialne, posiada dużą zdolność tłumienia drgań oraz jest odporne na ścieranie. Żeliwo można bez problemów toczyć, frezować, dłutować, gwintować, itp.

<< Czytaj dalej >>

Wał żeliwny fi 75mm

Wałki żeliwne o średnicy 75mm i długości 500mm

Wałki i pręty okrągłe odlane z żeliwa szarego o średnicy 75mm. Wałki są wykonane z wytrzymałego i bardzo dobrze obrabialnego żeliwa. Standardowa długość wałka to 500mm. Wałki można wykorzystać do produkcji tulej, panewek, podkładek, dystansów, itp. Wałek żeliwny fi 75mm – producent odlewnia żeliwa

<< Czytaj dalej >>

Wał żeliwny fi 220mm

Wałek żeliwny fi 22cm - producent CABAN-ODLEWNIA

Wałek żeliwny o średnicy 220mm jest wykonany z dobrze obrabialnego żeliwa szarego. Waga 100 milimetrowego odcinka to ok. 28kg. Wałek można obrabiać dowolną metodą obróbki mechanicznej: toczenie, frezowanie, dłutowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie. Istnieje możliwość przycięcia wałka na żądaną długość (minimalna długość to 100mm).

<< Czytaj dalej >>

Wałki i pręty żeliwne – producent

Wałki i pręty żeliwne

Odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA wykonuje wały i pręty z żeliwa szarego. Istnieje możliwość zamówienia wałków o niemal dowolnej średnicy i długości do 55cm. Zazwyczaj na stanie posiadamy standardowe wałki o średnicy 88mm i 108mm o długości 55cm. Istnieje możliwość przecięcia wałków na odcinki powyżej 20cm. Wałki są dobrze obrabialne.

<< Czytaj dalej >>