Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy 50cm do pieca

Żeliwny okrągły ruszt do pieca o średnicy 50cm

Żeliwne ruszta okrągłe fi 50cm do kotła

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy fi 50 cm do pieców, kotłów i pieców wolnostojących (kóz) jest wykonany z grubego i masywnego żeliwa modyfikowanego o podwyższonej wytrzymałości na pracę w wysokiej temperaturze. Ruszt jest dzielony na dwie połówki dlatego można go łatwo montować przez właz/drzwiczki pieca lub kotła. Dzięki temu, że ruszt jest bardzo masywny (ok. 38kg) utrudnione jest jego przegrzewanie- ciepło z najbardziej nagrzanych elementów przekazywane jest do całej objętości ruszta.

Ruszt okrągły 50cm do pieca – producent odlewnia żeliwa:

Trwałe ruszto okrągłe o średnicy 50cm z żeliwa

Trwałe ruszto okrągłe o średnicy 50cm do pieca jest wykonane z grubego i wytrzymałego żeliwa modyfikowanego odpornego na wysoką temperaturę.

Bardzo trwały ruszt okrągły fi 50cm

Bardzo trwały ruszt okrągły fi 50cm do pieca, kotła lub kozy. Ruszt jest wykonany z masywnego i wytrzymałego żeliwa modyfikowanego.

Żeliwne ruszty okrągłe 50cm do pieca lub kotła

Żeliwne ruszty okrągłe 50cm do pieca lub kotła wyprodukowane przez odlewnię żeliwa i metali kolorowych CABAN-ODLEWNIA są wykonane z grubego i trwałego żeliwa.

Wytrzymały żeliwny ruszt okrągły fi 50cm do pieca

Wytrzymały żeliwny ruszt okrągły fi 50cm do pieca lub kotła jest wykonany z grubego i bardzo trwałego żeliwa modyfikowanego.

Okrągły ruszt żeliwny o średnicy 50cm do kozy lub pieca

Okrągły ruszt żeliwny o średnicy 50cm do kozy lub pieca jest odlany z bardzo trwałego żeliwa modyfikowanego o podwyższonej wytrzymałości na temperaturę.

Ruszt okrągły o średnicy 50cm producent

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy 50cm do pieca wolnostojącego lub kotła. Firma CABAN-ODLEWNIA jest producentem ruszt okrągłych do pieców.

Okrągły ruszt żeliwny dzielony na pół o średnicy 50cm

Okrągły ruszt żeliwny dzielony na pół o średnicy 50cm do pieców i kotłów jest bardzo trwały, gdyż został wykonany z masywnego żeliwa modyfikowanego.

Okrągłe ruszta piecowe 50cm odlewnia żeliwa

Okrągłe ruszta piecowe o średnicy 50cm do pieca wykonane w odlewni żeliwa CABAN-ODLEWNIA są bardzo trwałe, gdyż są odlane z masywnego żeliwa modyfikowanego.

 

Zobacz pozostałe rozmiary rusztów okrągłych produkowanych w odlewni: Żeliwne ruszty okrągłe do pieca

    Formularz zamówienia

    Dane do wysyłki:

    Dane do faktury: