Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy 105cm do pieca

Trwały okrągły ruszt o średnicy 105cm do kolumny parnikowej

Ruszt okrągły fi 105cm do kotła lub kolumny parowej

Ruszt okrągły o średnicy 105cm do pieców i kotłów. Ruszt jest odlany z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego przystosowanego do długotrwałej pracy w wysokiej temperaturze. Ruszt jest bardzo masywny (ok. 265kg) dzięki czemu ma dużą pojemność cieplną zapobiegającą miejscowemu przegrzewaniu żeliwa (miejsca o wyższej temperaturze przekazują ciepło do całej objętości rusztu). Ruszt składa się z 4 części dzięki czemu jest łatwy w montażu. Ruszty żeliwne stosuje się w piecach i kotłach parowych, kolumnach parnikowych i suszarniach zbóż.

Żeliwny ruszt okrągły do kotła parowego – producent odlewnia żeliwa

Wytrzymały ruszt okrągły fi 105cm do kotła

Wytrzymały, żeliwny ruszt okrągły fi 105cm pasuje do kotłów, pieców i kolumn parowych. Ruszt jest wykonany z żeliwa przystosowanego do pracy w wysokiej temperaturze przez co jest bardzo trwały.

Żeliwny ruszt okrągły 105cm - producent CABAN-ODLEWNIA

Żeliwny ruszt okrągły o średnicy 105cm – producentem jest odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA. Ruszt jest wykonany z bardzo trwałego żeliwa modyfikowanego.

Żeliwne ruszto okrągłe fi 105cm- widok z boku

Żeliwne ruszto okrągłe o średnicy 105cm- widok z boku. Ruszt jest trwały dzięki wykonaniu z grubego i wytrzymałego żeliwa modyfikowanego.

Żeliwny ruszt okrągły fi 105cm - widok od dołu

Żeliwny ruszt okrągły fi 105cm – widok od dołu. Ruszt jest bardzo masywny co daje mu dużą odporność na pracę w wysokiej temperaturze.

Masywny ruszt okrągły o średnicy 1050mm do kotła parowego

Masywny ruszt okrągły o średnicy 1050mm do kotła parowego. Ruszt jest wykonany z trwałego żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze.

Ciężki ruszt okrągły fi 105cm składany z 4 części

Ciężki ruszt okrągły o średnicy 105cm składa się z 4 części, dzięki czemu jest łatwy w montażu w palenisku pieca. Ruszt jest bardzo trwały, gdyż jest wykonany z żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze.

 

Zobacz pozostałe rozmiary rusztów okrągłych produkowanych w odlewni: Żeliwne ruszty okrągłe do pieca

    Formularz zamówienia

    Dane do wysyłki:

    Dane do faktury: