Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwna piasta koła o średnicy 260mm

Żeliwna piasta koła o średnicy 260mm

W ofercie odlewni żeliwa są piasty kół stosowane w maszynach rolniczych i naczepach. Piasty są wykonane z grubego i wytrzymałego żeliwa szarego. Firma CABAN-ODLEWNIA produkuje prefabrykaty z naddatkami do dalszej obróbki. Żeliwo jest dobrze obrabialne, więc bez problemu można przeprowadzić obróbkę mechaniczną typu toczenie, frezowanie, wiercenie lub dłutowanie. Żeliwny odlew piasty koła – producent CABAN-ODLEWNIA

<< Czytaj dalej >>

Żeliwne kółka o średnicy 90mm

Rolka żeliwna o średnicy 9cm

Żeliwne kółka o średnicy fi 90mm. Średnica otworu to 25mm. Szerokość kółka to 45mm. Kółka mogą być wykorzystywane jako rolki w wózkach i regałach. Kółka o tej średnicy stosuje się również w roll-stopach.

<< Czytaj dalej >>

Żeliwne koło pasowe o średnicy 32cm

Koło pasowe o średnicy fi 300mm wykonane w odlewni żeliwa CABAN-ODLEWNIA

W odlewni żeliwa i metali kolorowych CABAN-ODLEWNIA wykonujemy prefabrykaty kół na pasy klinowe. Obróbkę można wykonać samodzielnie lub zlecić nam. Koła pasowe są wykonane z żeliwa szarego. Koło posiada naddatek na obróbkę, dlatego prefabrykat ma średnicę 310mm, a po obróbce 300mm. Szerokość koła pasowego to 45mm. Koło ma bieżnię w której można wykonać dwa rowki na trapezowy pas klinowy.

<< Czytaj dalej >>