Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Żeliwne ruszty do pieca RRK łukowe kolanowe – producent

Żeliwny ruszt piekarniczy RRK - rzut z boku
Żeliwne ruszta piekarnicze RRK

Ruszta piekarnicze łukowe – ruszta do pieców piekarniczych RRK. Wykonane z żeliwa modyfikowanego o właściwościach ogniotrwałych. Ruszt RRK wyprodukowane w naszej odlewni cechują się bardzo dobrą trwałością dzięki wykonaniu z odpowiednio wytrzymałego materiału. Są one bardzo masywne, waga jednego rusztu to ok. 4,7 kg. Jest to standardowa i uniwersalna konstrukcja stosowana w piecach od kilkudziesięciu lat. Ruszty pasują do ceramicznych pieców piekarskich RRK-26, RRK-28, RRK-32, RRK-35.

Ruszt RRK do pieca ceramicznego – producent odlewnia żeliwa CABAN-ODLEWNIA:

Ruszt kolanowy do pieca ceramicznego RRK

Żeliwny ruszt kolanowy do pieca ceramicznego RRK. Ruszt jest odlany z trwałego i masywnego żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze.

Trwały ruszt do pieca RRK-26, RRK-28, RRK-32, RRK-35

Trwały ruszt do pieca RRK-26, RRK-28, RRK-32, RRK-35 wykonany przez odlewnię żeliwa CABAN-ODLEWNIA. Ruszt jest odlany z trwałego i masywnego żeliwa modyfikowanego.

Grube ruszta żeliwne RRK- widok z góry

Grube ruszta żeliwne do pieca piekarskiego RRK- widok z góry. Ruszta pasują do pieców RRK-26, RRK-28, RRK-32, RRK-35. Ruszta są wykonane z trwałego i wytrzymałego żeliwa modyfikowanego.

Wytrzymałe rusztowiny żeliwne do pieca piekarskiego RRK

Wytrzymałe rusztowiny żeliwne do pieca piekarskiego RRK są wykonane z żeliwa odpornego na pracę w wysokiej temperaturze. Rusztowiny pasują do pieców ceramicznych RRK 26, RRK 28, RRK 32, RRK 35.

Żeliwne ruszty do pieca piekarskiego RRK

Ruszty do pieca piekarskiego RRK są odlane z grubego i masywnego żeliwa modyfikowanego o podwyższonej odporności na pracę w wysokiej temperaturze.

Ruszty do pieca RRK- widok z góry i z dołu

Żeliwne ruszty do pieca RRK- widok z góry i z dołu. Ruszty są odlane z wytrzymałego żeliwa modyfikowanego. Ruszty wytrzymują wieloletnią eksploatację w piecu RRK.

Ruszta do pieca RRK- widok z góry i z boku

Żeliwne ruszta do pieca RRK- widok z góry i z boku. Ruszta pasują do pieców RRK-26, RRK-28, RRK -32, RRK-35. Ruszta są odlane z trwałego żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze.

Masywne rusztowiny do pieca chlebowego RRK

Masywne rusztowiny do pieca chlebowego RRK wykonane z grubego i trwałego żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w wysokiej temperaturze. Rusztowiny pasują do pieców RRK 26, RRK 28, RRK 32, RRK 35.

Długość rusztowiny pieca ceramicznego RRK

Długość żeliwnej rusztowiny do pieca ceramicznego RRK mierzona po przekątnej. Rusztowiny są wykonane z trwałego i grubego żeliwa modyfikowanego.

    Formularz zamówienia

    Dane do wysyłki:

    Dane do faktury: