Odlewnia żeliwa – producent ruszt do pieców i kotłów
PL EN DE DE

Odlewnia żeliwa

Firma CABAN-ODLEWNIA jest odlewnią żeliwa i metali kolorowych działającą na polskim rynku od 1988r. Nasza odlewnia specjalizuje się w odlewach z żeliwa szarego oraz żeliwa modyfikowanego odpornego na pracę w podwyższonej temperaturze. Wykonujemy wyposażenie pieców i kotłów z żeliwa przystosowanego do wieloletniej eksploatacji w ciężkich warunkach komory spalania. Odlewnia produkuje żeliwne ruszty do pieców (belkowe, sztabkowe, grzebieniowe, jodełkowe, segmentowe, ruszta do pieców ceramicznych RRK), żeliwne osłony płomienic, żeliwne deflektory piecowe (rozbijacze płomieni), dysze palnikowe do pieców z automatycznym podajnikiem, pierścienie paleniska.

Żeliwne ruszty do pieców i kotłów – producent odlewnia żeliwa

Żeliwne odlewy maszynowe

W naszej ofercie są również odlewy z żeliwa szarego ZL150 oraz ZL200. Odlewnia żeliwa wykonuje odlewy maszynowe: odlewy korpusów, koła pasowe, piasty kół, żeliwne rolki toczne, żeliwne wały i rury. Realizujemy zamówienia seryjne jak i jednostkowe.

Renowacja i rekonstrukcja żeliwa

W odlewni zajmujemy się również odtwarzaniem, rekonstrukcją i renowacją zabytkowych elementów wykonanych z żeliwa. Dzięki wieloletniej działalności na tym polu mamy doświadczenie pozwalające na podejmowanie się trudnych i skomplikowanych zleceń. Przykładem zrealizowanych zleceń może być renowacja i rekonstrukcja zabytkowych pomp do nalewania wody do parowozów na Dworcu Głównym we Wrocławiu.

Odtworzenie pachołków bramnych do bramy kamienicy:

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej odlewni żeliwa!

>>> OFERTA <<<