Odlewnia żeliwa i metali kolorowych

PL EN DE DE

Żeliwne ruszty belkowe 30cm – masywne

Żeliwne ruszty belkowe 30cm - masywne

Ruszty belkowe (sztabkowe) o długości 30cm i wysokiej masie (4,2kg) są przeznaczone do pracy w piecach i kotłach o dużej mocy cieplnej. Stosuje się je tam gdzie wymagane jest wyjątkowo wytrzymałe palenisko. Ruszty są odlane z grubego i trwałego żeliwa przystosowanego do długotrwałej pracy w wysokiej temperaturze panującej w komorze spalania pieca. Ruszty belkowe są używane w piecach piekarskich, kotłach przemysłowych, kotłowniach.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwne ruszta piekarnicze belkowe 35cm

Ruszta do pieca piekarniczego długości 35cm

Ruszta piekarnicze belkowe – nazywane również rusztami sztabkowymi lub palcowymi. Ruszta wykonane są z żeliwa modyfikowanego o właściwościach ogniotrwałych. Masywna budowa ruszt pozwala na długotrwałą pracę, są one bardzo trwałe i wytrzymałe.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>

Żeliwne ruszty belkowe 42cm

Żeliwny ruszt belkowy o długości 42cm do kotła

Żeliwne ruszty belkowe o długości 42cm do pieców i kotłów. Ruszta są wykonane z grubego i masywnego żeliwa modyfikowanego dzięki czemu są bardzo trwałe i wytrzymałe. Jeden ruszt waży ok. 5kg. Dzięki swojej trwałości ruszty mogą być stosowane w ceramicznych piecach piekarskich, ale również w piecach CO i kotłach przemysłowych.

<< Czytaj dalej | Sprawdź wymiary ruszta >>